מנעולן 24 שעות

אילו שירותים ניתנים על ידי מנעולן 24 שעות ?

מנעולן 24 שעות הוא איש מקצוע עם רישיון מטעם משטרת ישראל. הרישיון ניתן אחרי קורס מנעולנות ארוך והוא מותנה בהצגת תעודת יושר. רוב הלקוחות מזמינים אנשי מקצוע מן הסוג הזה לטובת פריצת דלתות, אך האמת היא שניתן לתאם דרכם שורה ארוכה של שירותים נוספים. כל שירותי הפריצה קשורים לתחום המנעולנות ולטיפול באמצעי נעילה. התחום עובר לא מעט שינויים בשנים האחרונות והוא מושפע מחידושים טכנולוגיים, אך הוא גם מחייב ניסיון והסמכה. הניסיון מאפשר לאנשי המקצוע למצוא פתרונות יצירתיים ולעמוד לרשות הלקוח במשך 24 שעות ביממה.  
מנעולן 24 שעות

מנעולן 24 שעות

השירותים הניתנים על ידי פורץ מוסמכים כוללים בראש ובראשונה פריצת מנעול צילינדר, פריצת מנעול לשונית ופריצת מנעול כספת. לכל מנעול יש מאפיינים אחרים ומפרט טכני שונה לחלוטין. בשלב הראשון אנשי המקצוע מזהים את המפרט הטכני לפי היצרן, בשלב השני הם בוחרים ארגז כלים מתאים ובשלב השלישי הם ניגשים לביצוע המשימה במינימום זמן ומקסימום תועלת. מעבר לכך, סל השירותים הניתנים על ידי מנעולן בפתח תקוה כולל פריצת דלת טרוקה. זהו שירות המתאים כאשר הלשונית של הדלת הפוכה והפתיחה מחייבת פריצה יסודית.

הזמנת אנשי מקצוע להחלפת מנעול קיים

מנעולן עשרים וארבע שעות יש הרבה מקרים בהם כדאי להזמין אנשי מקצוע לטובת החלפה של מנעול קיים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא את כל המנעולים אפשר להחליף באופן עצמאי. יש צורך ברקע וניסיון על מנת לטפל במנעולים הרגישים והחדשים. הזמנת אנשי מקצוע ברמה גבוהה רלוונטית לדוגמא עבור החלפת מנעול תואם לדלת רב בריח, החלפת מנעול תואם לדלת חוסם או החלפת מנעול לדלתות מחוסמות מיוחדות. דלתות אלו עשויות להיות דלת רשפים מהודרת ודלת רב בריח עם מנגנון מתקדם של נעילת עקרב. לקוחות במגזר הפרטי והעסקי לא מכירים את כל אמצעי הנעילה ואין להם את הניסיון או ההסמכה של מנעולן מורשה. זו סיבה מרכזית לצורך בהזמנת שירותי פריצה בכל שעה ולכל מטרה. את אנשי המקצוע אפשר להזמין בשגרה לטובת טיפול באמצעי נעילה והחלפת דלתות, או במקרי חירום ולצורך פריצת רכב, מנעול כספת ומנעול צילינדר. שירותים נוספים של איתמר הכי טוב :
  • החלפת כל סוגי הצלינדרים ברמה גבוה ביותר.
  • תיקון כל סוגי הדלתות מעץ אלומיניום ועד דלת אש ופלדת.
  • החלפת כל סוגי המנעולים במהירות ובמקצועית.
  • תיקון דלת זכוכית חדשה וישנה.