התקנת מנעולים

מנעולי דלת זכוכית הם חלק בלתי נפרד ממערכת האבטחה הביתית
התקנת מנעולים היא מיומנות שאין להרבה אנשים, לאדם הממוצע בדרך כלל רק להסתמך
על המותג שהגיע עם הדלת שלהם. מנעול לקוי יכול לגרום לבעיות חמורות בבית, במיוחד
אם מישהו מנסה להיכנס לבית במהלך הלילה או אם הם פורצים פנימה
לכן חשוב מאוד להחליף מנעולים לפי הצורך. רוב המנעולים צריכים להיות מוחלפים מעת לעת.
אם לאדם יש ניסיון בהתקנת מנעולים, ייתכן שהוא יידע מתי הגיע הזמן להחליף את המנעול.

התקנת מנעולים לכל סוגי הדלתות

סוג המנעול הנפוץ ביותר שיש להחליף הוא נעילת דלת אחורית. מנעולי דלתות אלה משמשים
על דלתות מטבח ודלתות חדר שינה. המפתח המשמש לפתיחת הדלתות האלה יגיע עם חתך אחורי
שעובר את כל הבורג לתוך הצילינדר של המפתח. יש רווח בין שני החתכים, כך שלא ניתן להכניס את המפתח עוד יותר לתוך גליל מנעול הדלת.

אלה הם מנעולים קצת יותר קשה להתקין מאשר אלה מגובים.
מנעולי דלת זכוכית אלה יצטרכו להיות מותקנים עם מפתח חדש ריק.
הסיבה לכך היא כי המפתח לא ניתן להכניס עוד לתוך גליל מנעול הדלת. המפתח חייב להיכנס דרך החורים בדלת.

התקנת מנעולים רב בריח פלדלת זכוכית עץ פנים

התקנת מנעולים אחוריים דורשת גם סוג של פותחני נעילה. רוב האנשים משתמשים במנעולים
שנפתחים עם מפתח. ישנם כמה סוגים שונים של פותחני מנעול שניתן להשתמש בהם עם מנעולי הדלת האחורית. אלה הן מערכות כניסה ללא מפתח ובטלנים.

התקנת מנעולים אלה יכולה להיעשות עם איש מקצוע בסביבות ש"ח 150.
רוב מנעולים אלה זמינים באורכים שונים בהתאם לדלת כי הם הולכים לשמש על. הם יכולים גם לבוא ברוחב שונה, כך שהם יכולים לשמש על דלתות סטנדרטיות שאינן רחבות כמו דלתות פטיו.

בעת התקנת המנעולים על דלתות הפטיו, חשוב למדוד את גובה הדלת שלך, כך שתוכל לקבל את האישור
הנוסף הדרוש. אתה רוצה להשאיר על שניים עד שישה סנטימטרים בכל צד של הדלת לאחר המסגרת הוסרה. כל זה נחוץ לקבלת אישור נוסף הדרוש כדי להתקין את המנעולים.

רוצים להזמין את איתמר מבצעה שירות מנעולנים ברמה הגבוה ביותר לכל סוגי עבודות פריצת כספות פורץ דלתות מנעולנים הגעה מהירה תוך 30 דקות.

התקנת מנעולים רב בריח פלדלת זכוכית עץ פנים

התקנת מנעול ללא נזק

התקנת מנעולי דלת זכוכית היא קצת יותר מסובכת מאשר התקנת אלה backset. מנעולים אלה שונים לחלוטין מכיוון שהם מותקנים על החלק הפנימי של דלתות הזכוכית. זה מקשה על מישהו לשבור אותם מבחוץ. אם אתה לא מרגיש בנוח עם הרעיון של התקנת אותם בעצמך אז זה כנראה יהיה רעיון טוב לשכור מקצועי לעשות את זה בשבילך.

זכור כי רוב המנעולים דורשים מפתח לפתיחה, מה שהופך את דלת הזכוכית נועלת בחירה מצוינת לנעילת דלתות הזכוכית שלך. הם יכולים להיות מותקנים על רוב דלתות הפטיו מבלי לקדוח לתוכם. ישנם סוגים רבים של מנעולים שניתן לבחור מתוך כולל מנעולים בסגנון עתיק ודגמים חדשים יותר שיש להם גם deadbolts ומנעולים. לא משנה איזה סוג של מנעול תבחר עבור מנעולי דלת הזכוכית שלך, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי אתה עושה את הדבר הנכון על ידי שמירה על דלת הזכוכית שלך בטוח.

פורץ מנעול מוסמך

חלק מהבחירות האחרות שתצטרך לעשות הן איזה סוג של מנעול אתה רוצה להשתמש. ישנם מנעולים מכניים אשר צריך להיות מופעל ביד, כך שאתה יכול לקבל גישה לתוך הבית. אתה יכול גם לבחור מערכת keyless שעושה שימוש גלי רדיו כדי לאפשר לך לקבל גישה לתוך הבית שלך. יש גם כמה אפשרויות אבטחה אחרות שתוכלו לבחור מהן, כגון דלת לחיות מחמד שנפתחת אוטומטית כשאתם נכנסים לחדר ולוח מקשים דיגיטלי המאחסן את הסיסמאות שלכם כדי שתוכלו למצוא אותן למקרה שתאבדו את המפתח.

התקנת מנעול  בכל עיר

התקנת מנעולי דלת זכוכית אינה קלה כפי שהיא נראית. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה או לא בטוח איך להשלים את ההתקנה, זה כנראה יהיה רעיון טוב לשכור מקצועי לעשות את זה בשבילך. עדיף לבזבז קצת כסף נוסף מאשר להיתקע עם מנעול דלת שאף אחד לא יכול לפתוח. התקנת מנעולים על דלתות זכוכית אינה קשה כמו שאנשים מסוימים עשויים לעשות את זה כדי להיות. עם זאת, יהיה עליך לעקוב אחר קבוצה מסוימת של הנחיות כדי שהם יפעלו כראוי. אם אתה לא בטוח איך ללכת על התקנת המנעולים, אתה כנראה צריך להתקשר מנעולן כדי להשלים את העבודה בשבילך.

מנעולי דלת זכוכית מגיעים במגוון סגנונות וחומרים. מנעולים פשוטים של צילינדר אחד שקל מאוד להתקין ולפרק. עוד מנעולי צילינדר כפולים הכוללים חיישני בטיחות ו- deadbolts הנדרשים במקרים מסוימים. ישנם סוגי הזזה של מנעולים ומערכות מפתח תפס. לא משנה איזה סוג של מנעולי דלת זכוכית תבחר, אתה בטוח כדי להגן על עצמך ועל הפריטים שאתה מעריך ביותר.